86% Response rate
Providing you the best range of inconel 800 nut / bolt with effective & timely delivery.
₹ 1900 / Kg Get Latest Price
| Alloy Grade | Inconel 800 |
| Size | M10 |
| Nut Type | Heavy Hex Nut |
| Diameter | 4 mm |
| Standard | ASTM B408 |
| Finish | Bright |
| Length | 3 mm to 200 mm |
| Country Of Origin | India |
| Size Range | M3 to M56 / 3/16" to 2" |
| Grade | 800 |
Jayesh Jugraj Doshi (CEO)
Technolloy Inc
Ground Floor, B-19,B, Sarvoday, Nagar Prem, Kumar Sharma Marg Girgaon, Panjarpole, Madhav Baug
Mumbai - 400004, Maharashtra, India
