86% Response rate
Leading Manufacturer of titanium grade 3 seamless pipe / tube from Mumbai.
₹ 700 / Kg Get Latest Price
| Outer Diameter | 25.4 mm |
| Schedule | SCH 10 |
| Pipe Length | 3 m |
| Finish | Bright |
| Wall Thickness | 0.3 mm to 50 mm |
| Outside Diameter | 6 mm to 914.4 mm |
| Product Type | Seamless |
| Grade | Grade 3 |
| Product Category | Seamless Titanium Pipes |
Jayesh Jugraj Doshi (CEO)
Technolloy Inc
Ground Floor, B-19,B, Sarvoday, Nagar Prem, Kumar Sharma Marg Girgaon, Panjarpole, Madhav Baug
Mumbai - 400004, Maharashtra, India
